Menu
Your Cart

Disc golf course design and building

Kas yra disk golfas?

Taip,disk golfas yra būtent toks žaidimas kaip skamba ir jo pavadinimas. Jeigu paprastame golfe naudojamos lazdos ir kamuoliukai kuriuos reikia pataikyti į duobutę, tai disk golfe, naudojame specialius skraidančius diskus, kuriuos reikia pataikyti į specialius taikiniu (metalinius krepšius).

Disk golfas yra viena greičiausiai populiarėjančių sporto šakų ir yra žaidžiamas visame pasaulyje. Šiuo metu yra daugiau nei 6 000 įsteigtų parkų visame pasaulyje, o kas 24 valandas įrengiami du nauji parkai. Priešingai, kas 48 valandas yra uždaromas standartinio golfo aikštynas.  Daugumoje parkų visame pasaulyje yra 9 arba 18 krepšių. Kiekvienas parkas skiriasi tiek ilgiais, tiek ir sudėtingumu. Daugelyje parkų taip pat yra keli krepšių išdėstymai, taip sukuriamos kelios disk golfo trasos viename parke.

Nauda

Tai nebrangus būdas, kaip galima pritraukti žmones į vietinius parkus, Efektyvus būdas norint nelankytinas vietas padaryti lankytinomis. Disk golfo parkui nereikalinga tobulai nupjauta žolė, o tai būtina golfe. Šiai sporto šakai privalumas yra natūralus gamtos reljefas, kalnai, medžiai , vandens telkiniai. Visa tai sukuria natūralias kliūtis, o disk golfui būtent to ir reikia

Tinkamai suprojektuotas disk golfo parkas pritraukia įvairaus amžiaus ir įgūdžių žaidėjus. Be to, kokybiškas bei gerai suprojektuotas disk golfo aikštynas, gali suteikti galimybę rengti geriausius disk golfo turnyrus, pritraukti geriausius žaidėjus ir disk golfo entuziastus iš viso pasaulio savo bendruomenei.


Darbo procesą sudaro keturi etapai:

KONSULTACIJA - Mes ištirsime numatytą plotą ir pasiūlysime geriausią sprendimą bei paketą disk golfo parko aikštynui. Kiekvienas disk golfo aikštynas yra skirtingas ir labai priklauso nuo esamo reljefo, ir su kokiu plotu reikia dirbti, jei jis yra kalvotas ar lygus ir pan. Geram 9 krepšių parkui reikia 6–7 ha, o maždaug 12–13 ha, 18 krepšių parkui . Manoma, kad rimtam turnyriniam parkui reikia ne mažiau kaip 20 ha žemės. Tačiau paprastesni ir mažesni parkai gali turėti ir mažesnį žemės plotą. Atlikę parengiamąjį darbą pateiksime planą ir sudarysime sąmatą pagal surinktą informaciją.

PROJEKTAVIMAS - Esamame žemės sklype, bus maksimaliai išnaudotas gamtos reljefas. O disk golfo parko projektavimą vykdys patyrę disk golfo žaidėjai. 

ĮRENGIMO DARBAI -  Po projektavimo darbų, disk golfo parko įrengimas, neturėtų užtrukti ilgiau nei vieną mėnesį.

DISK GOLFO PARKO ATIDARYMAS - Mes jums padėsime atidaryti parką. Suorganizuosime atidarymo turnyrą.  Žmonių užimtumas disk golfo aikštyne nėra vienkartinis darbas, tai reikalauja nuolatinės priežiūros ir tobulinimo, todėl mes galime pasiūlyti nuolatinį aptarnavimą ir konsultacijas, atsižvelgiant į jūsų ateities poreikius.


SUSISIEKITE SU MUMIS