Rezultatai, kovo mėnesio top 5.

1 ETAPAS. Atnaujinta

Po pirmojo etapo Elvyra S. pasiekusi savo asmeninį varžybinį rekordą ir tvirtai žengia į pirmąją vietą. Gerėja orai, gerėja ir metimai, Taip ir toliau :) O antroje prizinėje vietoje įsitvirtinęs Rytis S. dar negali jaustis ramus, nes patyrusiems žaidėjams labai sunku išsilaikyti tarp prizininkų, o rezultatas tikrai pavejamas.  Todėl visi kibkime į darbą, tobulinkime savo metimus ir susitiksime sekančiame etape :) 
  

Rezultatai po 1 etapo.
Pušyno HCP lyga


2020 metais HCP lyga 'Pušyno" disk golfo parke toliau bus organizuojama Chilli Disc Golf klubo.  Tradiciškai kiekvieną metų sekmadienį susitiksime parke pasivaržyti ir pasitreniruoti.  Startuojame su žaidimu 10val. Buvo minčių padaryti du starto laikus, nes yra žmonių kuriems ankščiau pradėti yra geriau, nes ilgesnė diena lieka grįžus namo. Kitiems smagiau vėliau, kad nereikėtų anksti keltis. Jeigu būtų pritariančių šiai idėjai, lauksime komentarų, ( Juos galite rašyti apačioje šio straipsnio).

Lygybės: Kiekvieną mėnesį įteikiamas prizas geriausiai hcp ratą sužaidusiam /iems žaidėjui /ams.  Esant lygiosioms, prizą laimės daugiau kartų dalyvavęs to mėnesio HCP lygoje žaidėjas. Jeigu abu žaidėjai žaidė po tiek pat kartų, tada prizą laimi silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.


HCP lygos mokesčiai:

Esant Chilli Disc Golf nariu , metinis HCP mokestis 2020 metams kainuoja tik 20 Eur.  ( Kaip tapti nariu ir kokie privalumai juo tapus, rasite ČIA )

Jeigu neturite išsipirkę metinio abonento "Pušyno" HCP lygai, vienkartinis vieno žaidimo mokestis 2 Eur. Šį mokestį reikia perduoti parke, Linus arba Ryčiui Strelkauskams. 


Prizai:

Šiek tiek naujienų ir patobulinimų prizų atsiėmime.

Kiekvieną mėnesį, geriausią HCP rezultatą pasiekęs žaidėjas bus apdovanotas 16 Eur. kuponu. Ši suma bus pervesta į jo asmeninę paskyrą www.chillidiscgolf.lt puslapyje. Čia žaidėjas galės patogiai ir paprastai išsirinkti norimą prekę. Nepamirškite, kad Chilli Disc Golf narystė suteikia nuolaidas diskams, net 15proc.  Manau, asmeninė paskyra šiame puslapyje, bus gera vieta taupyti, o vėliau atsinaujinti įrangą :) Manome, kad pagausėjus dalyvių skaičiui, prizinių vietų taip pat gali padaugėti.


P.S. Tai mūsų viena iš dviejų HCP lygų Lietuvoje. Visi klubo nariai susimokėję už klubo narystę + HCP,  galės žaisti abejose HCP lygose ir papildomai nieko mokėti nereikės. 

Panevėžio HCP lyga - Panevėžys. (šeštadienis - 10val.)

Pušyno HCP lyga - Jonavos raj. (sekmadienis 10val.)


1 etapas 

2 etapas, registracija

3 etapas, registracija

4 etapas, registracija

5 etapas, registracija