Rezultatai !!!  Vasario mėnesio TOP 5 po trečiojo etapo.

1 ETAPAS. Pirmasis vasario mėnesio etapas ir turime naujus lyderius. Puikiai sužaidęs Paulius išsiveržia į pirmąją vietą. Tačiau atotrūkis nuo antroje vietoje esančio Jono  mažiau nei vienas metimas. Trečioje vietoje esantis Sigitas nuo pirmos vietos atsilieka taip pat tik trimis metimais. Vyrai neatsipalaiduokit, nusimato rimta ir įtempta kova :) Ketvirtoje vietoje Esantys, Arūnas ir Jurga  nuo trečios vietos atsilieka vos puse metimo. Uch, karštas penketukas. :)

2 ETAPAS. 

Arnoldas Z. sužaidė puikų ratą. Bene geriausią asmeninį, varžybinį ratą Panevėžio diskgolfo parke. Puikus pasiektas rezultatas, leidžia Arnoldui Z. išsiveržti į pirmąją vietą ir turėti labai solidžią persvarą prieš antroje vietoje esančius Paulių A. ir Ermijų M.  Ermijus M. taip pat sužaidė geriausią ratą iš visus dalyvautų Panevėžio HCP etapų ir tai jam leido pakilti į antrąją vietą.  Po pirmojo etapo lyderiu buvęs Paulius A. stumiamas į 2-3 vietas.  Jonas M.  Nors ir sužaidė vienu metimu geresnį ratą,  tačiau išlieka su tuo pačiu HCP rezultatu, nes pakilus reitingui pagerėjo ir žaidimas, o to pasekoje sumažėjo HCP. Arūnas V. Taip pat sužaidė savo geriausią varžybinį ratą ir tai jam leidžia pakilti iki penktosios vietos po dviejų etapų.

3 ETAPAS. 

Tik gavęs pirmąjį savo reitingą ir geriausią savo varžybinį ratą Panevėžio diskgolfo parke sužaidęs Anatoly  C. šoka į prizinę antrąją vietą. Tai puikus pvz. kaip sparčiai tobulėjantis naujokas gali lengvai įsiveržti į prizininkų trejetuką. Tačiau dar liko du etapai, todėl rankų nuleisti negalima. 4 etapo metu vyks Lietuvos DG žiemos čempionatas, todėl dalis žaidėjų greičiausiai diskus mėtys Jonavos r. :) 


4 ETAPAS.

Nors ir didžioji dalis žaidėjų buvo išvykusi dalyvauti į Lietuvos žiemos diskgolfo čempionatą, Panevėžio HCP neliko tuščias. Geriausią dienos rezultatą pasiekė Arnoldas Z. , kuris vis dar pirmaują šio mėnesio HCP lygoje. O geriausią HCP rezultatą pasiekė Marius R. 46.83, tačiau šio rezultato neužteko net pasiekti mėnesio TOP 5. Dar liko vienas etapas paskutinę šio mėnesio dieną. Visi dar turi šansų išsiveržti tarp lyderių. 

5 Etapas!!! Atnaujinta.

Paskutinis vasario mėnesio etapas pakoregavo prizininkų lentelę.  Bene geriausią savo ratą sužaidęs Arūnas V.  šoktelėjo tiesiai į prizininkų trejetą  ir vasario mėnesio Hcp lygoje užėmė antrąją vietą. Na o trečios vietos laimėtoją išaiškino tik papildoma lygiųjų taisyklė (aprašyta žemiau). Labai retas atvejis kad žaidėjų HCP rezultatas būtų lygus, bet šį kartą būtent taip ir nutiko. Bet visgi Anatoly C. išsaugojo trečiąją vietą vien tik dėl to, kad vasario mėnesį dalyvavo visuose penkiuose etapuose :) Na , o Arnoldas Z. kaip ir buvo spėta, tapo nepralenkiamas šį mėnesį ir nugalėjo vasario mėnesio HCP lygoje :) Sveikiname laimėtojus. Rinkitės prizus ir susisiekite el. paštu: info@chillidiscgolf.lt. Registraciją į sekančius etapus rasite apačioje :)Pasiūlymas visiems žaidėjams. Grupes prieš žaidimą sudarinėti automatiškai ir nesirinkti su kuo norite žaisti. Taip bus sutaupyta labai daug laiko, o ir nauda didesnė kaip žaidėjui bus. Pasisemsite visada skirtingos patirties iš kitų žaidėjų, nes visada žaisite su skirtingais žmonėmis :)  Taip pat taupant laiką ir finansus, tiems kas dažnai žaidžia, siūlome įsigyti metinę naryste.  


Rezultatai po 5 etapo.

__________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2020 metų sausio mėnesio, pradedame organizuoti dar vieną HCP lygą, kuri vyks Panevėžyje. HCP lyga vyks kiekvieną šeštadienį, žaidimo starto laikas 10 val. ryto.  Renkamės 9:30 pasiskirstom į grupes ir žaidžiam. 

HCP Lyga

Tai kas savaitinės 1 rato varžybos/treniruotė. Per metus bus 12 etapų, kiekvieną mėnesį po vieną. Per vieną mėnesį bus sužaidžiama 4-5 žaidimai, priklausomai nuo savaitgalių kiekio mėnesyje.  Kiekvieno etapo nugalėtojas bus apdovanotas prizu. Prizinių vietų skaičius priklausys nuo žaidėjų kiekio, kurie išsipirkę metinę narystę + Panevėžio HCP. Jei metinę narystę turės 8 žmonės - 1 prizinė vieta kas mėnesį, jei 16 žmonių - 2 prizinės vietos, jei 24 žmonės - 3 prizinės vietos kiekvieną mėnesį. Jeigu bus taip, kad pradžioje dalyvaus nedaug dalyvių, o vėliau pagausės, tai prizinių vietų skaičių bus kompensuotas kituose etapuose.

Rezultatų skaičiavimas: geriausią (t.y. žemiausią)  HCP rezultatą pasiekęs žaidėjas nugali. Kiekvienas žaidėjas privalo būti užsiregistravęs discgolfmetrix sistemoje. Kadangi rezultatas susidės iš sužaisto metimų skaičiaus ir turimo reitingo. 

Lygybės: Kiekvieną mėnesį įteikiamas prizas geriausiai hcp ratą sužaidusiam /iems žaidėjui /ams.  Esant lygiosioms, prizą laimės daugiau kartų dalyvavęs to mėnesio HCP lygoje žaidėjas. Jeigu abu žaidėjai žaidė po tiek pat kartų, tada prizą laimi silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.


Prizai:

Kiekvieną mėnesį, geriausią HCP rezultatą pasiekęs žaidėjas ar žaidėjai, bus apdovanotas/i 16 Eur kuponu. Ši suma bus pervesta į jo/ų asmeninę paskyrą www.chillidiscgolf.lt puslapyje. Joje žaidėjas galės patogiai ir paprastai išsirinkti norimą prekę. Nepamirškite, kad Chilli Disc Golf narystė suteikia nuolaidas diskams, net 15 proc. 


HCP lygos mokesčiai:

Esant Chilli Disc Golf nariu , metinis HCP mokestis 2020 metams kainuoja tik 20 Eur (kaip tapti nariu ir kokie privalumai juo tapus, rasite ČIA );

Jeigu neturite išsipirkę metinio abonemento "Panevėžio HCP lygai", tai vienkartinis vieno žaidimo mokestis - 2 Eur. Šį mokestį reikia susimokėti atvykus į parką


P.S. Tai mūsų antroji organizuojama HCP lyga Lietuvoje. Visi klubo nariai susimokėję už klubo narystę + HCP,  galės žaisti abejose HCP lygose ir papildomai nieko mokėti nereikės. 

Panevėžio HCP lyga - Panevėžys. (šeštadienis - 10val.)

Pušyno HCP lyga - Jonavos raj. (sekmadienis 10val.)

KOVAS

1 etapo registracija

2 etapo registracija

3 etapo registracija

4 etapo registracija


SAUSIO mėnesio rezultatai.

VASARIO mėnesio rezultatai.