Lietuvos Diskgolfo Taurė 2020 su LATITUDE 64.


Taigi, jau balandžio 4 dieną startuojame su Lietuvos diskgolfo taure. Penki etapai, kurių metu aplankysime penkis geriausius Lietuvos diskgolfo parkus. Rezervuokitės datas, nes etapai kaip ir kiekvienais metais bus įsimintini, O šiais metais prie viso to prisideda ir didžiausia Europos diskgolfo prekių gamintojas LATITUDE 64°!. Pirmasis Etapas vyks PUŠYNO DISKGOLFO PARKE. Vienas techniškiausių ir sudėtingiausių diskgolfo parkų Lietuvoje. Net ir patyrusiems žaidėjams dažnai tai būna sunkiai įkandamas riešutėlis. Turnyras bus PDGA -C tier. Tai reiškia, kad kiekvienas PDGA narystę turintis žaidėjas gaus asmeninį reitingą už kiekvieną sužaistą ratą. Jeigu dar neesi PDGA narys, juo gali tapti ČIA.


DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į keturis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJJ15, vaikai, gimę 2005 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1980 m. ir anksčiau).


REGISTRACIJA

Registracija į turnyrą prasideda 03-11, 11:00 val. ryto. REGISTRACIJA ČIA


DALYVIO MOKESČIAI

Dalyvio mokestis visuose etapuose 15 eur, (13eur + 2eur parko mokestis), MJ15 divizione 11 eur, (9eur + 2eur parko mokestis)

Dalyviui negalint dalyvauti varžybose, sumokėtas dalyvio mokestis grąžinamas, jei apie dalyvavimą pranešama likus 7 dienoms iki varžybų. Jei apie nedalyvavimą pranešama vėliau, turnyro organizatoriai gali grąžinti tik 50% dalyvio mokesčio. Jei žaidėjas neatvyksta į varžybas išvakarėse neįspėjęs turnyro direktoriaus – dalyvio mokestis negrąžinamas.

Chilli Disc Golf klubo nariams, dalyvio mokestis 12.5eur  (10.5eur + 2eur),  MJ15 9.2eur  (7.2eur+ 2eur)

P.S. Nori tapti klubo nariu? Spausk čia ir sužinok kaip tai padaryti ;) 


PRIZAI

Į PDGA divizionų prizininkų fondą skiriama po 7 eur nuo kiekvieno žaidėjo MPO, MP40 ir FPO divizionuose ir po 5 eur MJ15 divizione. Prizų vertė apskaičiuojama pagal PDGA prizų vertės skaičiuoklę. 33 proc. geriausių rezultatų iš kiekvieno diviziono bus apdovanoti prizais . MPO, MP40, FPO prizai piniginiai, MJ15 prizai nepiniginiai.

Pasibaigus registracijai iki turnyro pradžios preliminarus PDGA prizininkų skaičius ir prizų vertės paskelbiamos viešai. Jei po prizininkų skaičiaus ir prizų vertės paskelbimo išsiregistruoja ar į varžybas neatvyksta žaidėjas, prizininkų skaičius ir jų vertės gali būti perskaičiuojamos iš naujo.


PAPILDOMI PRIZAI 


METRIX DIVIZIONAI

Bus apdovanojamas po vieną geriausią žaidėją papildomuose metrix įskaitose, kurios sudaromos pagal žaidėjo metrix reitingą registracijos pabaigos dieną:

Metrix 751-799

Metrix 700-750

Metrix iki 699

Pasibaigus registracijai iki varžybų pradžios paskelbiami Metrix divizionų sąrašai.

Žaidėjas laimi prizą metrix įskaitoje tik tuo atveju, jei nėra prizininkas PDGA divizione (arba atsisakė prizo).

Lygybės dėl prizo metrix divizione sprendžiamos žaidžiant CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos.

Papildomai apdovanojama po vieną žaidėją kiekviename divizione burtų keliu.


KITI PRIZAI

Kiekviename etape žaidžiamas „Longest put“ (LP) ir „Closest to pin“ (CTP).

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvaujantiems žaidėjams loterijos būdu išdalinami keturi prizai.

BENDRĄ DETALIĄ INFORMACIJĄ BEI REGLAMENTĄ APIE LIETUVOS DISKGOLFO TAURĘ 2020 RASITE ČIA.