FLEX START 2 turnyras.

Toliau dirbame varžybų klausimai :) Pirmas FLEX START bandymas gavosi tikrai labai gerai. Atsiliepimai taip pat puikūs, tai kodėl gi nepadarius pakartojimo!!! Taigi FLEX START, ką gi tai reiškia? Ar pavadinimas išduoda turnyro formatą? Atsakymas, TAIP. 1 rato varžybos. Spalio 10 dieną turnyro dalyviai galės pradėti savo turnyrinį ratą kada tik nori, svarbu startuoti tarp 8:00 ryto ir 17:00 vakaro. Per vieną dieną spėsite nudirbti suplanuotus darbus ir sudalyvauti PDGA-C turnyre. Skamba kiek neįtikėtinai, bet tai tiesa.

Svarbu. Kadangi grupių sudarymas ir starto laikas yra visiškai žaidėjų rankose, atsiranda šiokie tokie apribojimai. Grupę privalo sudaryti 4 arba 5 žaidėjai, tik išimtiniais atvejais ir tik TD leidimą gavus galima žaisti 3 žaidėjams. Registruojantis pasirenkame grupę ir starto laiką. Visos grupės startuoja nuo 1 krepšio.Turnyro divizionai :

    MPO - Atviras visiems divizionas

    FPO - Moterų divizionas

    MP40 - Meistrų 40+ metų, įskaitant einamuosius metus

    MA4 NAUJOKŲ -  Žaidėjai kurie pirmąjį savo metrix reitingą gavo 2020 metais.


    Turnyro vieta: Pušyno diskgolfo parkas.


        Prizai :

  • MPO, FPO, MP40 divizionų prizininkai bus apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos sudarys 60% surinktų startinių mokesčių. Apdovanojami 25% kiekvieno diviziono geriausi rezultatai. Jeigu prizininkas nenorės prizo gauti pinigais, jį galės iškeisti į kuponą, apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.chillidiscgolf.lt
  •  NAUJOKŲ diviziono prizininkai bus apdovanoti  www.chillidiscgolf.lt internetinės parduotuvės kuponais, kurių sumą sudarys 60% surinktų startinių mokesčių. Apdovanojami 25% diviziono geriausi rezultatai.


        Apdovanojimai bus paskelbti per FB paskyrą, o laimėjimai pervesti į žaidėjų banko sąskaitas arba į www.chillidiscgolf.lt internetinės parduotuvės paskyras.Turnyras vienos dienos 1x18.
Maksimalus dalyvių skaičius 150 :D žmonių.
ACE BANK - 1 Eur ( norintys dalyvauti susimoka 1eur. Kas pataikys į krepšį vienu metimu, pasiims visą sukauptą banką. Jeigu per varžybas niekas nepataikys, bankas keliaus į kitą mūsų organizuojamą turnyrą. ) ACE BANKE šiuo metu yra 12 Eur
Preliminarus turnyro tvarkaraštis:

Spalio 10d. (šeštadienis)

8.00 val. Gali startuoti pirmos grupės

17:00 val. Gali startuoti paskutinė grupė

17-21 val Apdovanojimai, laikas gali skirtis priklausomai nuo paskutinės grupės.

Mokesčiai:
Visiems - 10€ + 1€ parko mokestis
Chilli Disc Golf klubo nariams - 8€ +1€

P.S. Jeigu mokate ir už ACE banką, nepamirškite papildomai prie sumos pridėti 1 Eur.


            P.S. Kad nekiltų klausimų dėl nuolaidų. 60% išmokėjimo suma yra skaičiuojama nuo 10 startinio mokesčio. Klubo nuolaidos skirtumą išmokėjimams padengti, prisiima pats Chilli Disc Golf klubas :)


Mokant pavedimu:        
Gavėjas: Chilli Disc Golf
LT92 3500 0100 0323 1484
Paskirtis: FLEX START 2, Vardas PavardėOrganizatoriai: