Chilli Disc Golf toliau dirba, tobulėja ir juda į priekį. 

ATIDAROME www.chillidiscgolf.lt  Tai pirmasis toks puslapis  Lietuvoje, kur el. disk golfo prekių parduotuvė ir Chilli Disc Golf klubo informacinis puslapis, bus vienoje vietoje.

El. Parduotuvėje stengsimės jums pateikti kuo platesnį "Trilogy" prekių asortimentą, Čia rasite diskų pasirinkimą nuo A iki Z, nuo pačio nestabiliausio ar lėčiausio, iki pačio stabiliausio ar greičiausio.  Visų spalvų diskai turi savo originalias nuotraukas, todėl realiai galėsite matyti kaip diskas atrodo. Perspėjame!!! , kad tokios diskų spalvos kaip, oranžinė, raudona, nuotraukoje kartais gali atrodyti ryškesnė arba blankesnė nei yra iš tiesų.  Kai išsirinksite spalvą, nepamirškite pasirinkti ir diskų svorio. Kuprines ir kitas disk golfo prekes, taip pat rasite pas mus. O jų papildymas jau greitai :)


Skiltyje Chilli Disc Golf, bus talpinama visa aktuali informacija susijusi su klubo veikla ir ne tik. Renginių skiltyje atsispindės turnyrai. Stengsimės, kad Naujienų puslapyje vis pamatytumėte kažką naujo :) 

Jeigu turite kažkokių pastebėjimų dėl pačio puslapio, arba nerandate kažkokios norimos prekės, visada galite pasisakyti, klausti. O mes padarysime viską, kad abi pusės liktų patenkintos.