KARANTINAS !!!!

    Dėl šalyje įvesto karantino Chilli Disc Golf stabdo savo organizuojamus renginius. Kovo mėnesio HCP yra užbaigiami kovo 15d.  Kol tesis karantinas t.y. nuo 2020-03-16 iki 2020-03-30 Chilli Disc Golf neorganizuos jokių užsiėmimų, renginių, turnyrų.  Dėl tolimesnių veiksmų informuosime.

     Balandžio 4 dienos Lietuvos taurės etapas, kuris turėtų vykti Pušyno diskgolfo parke, taip pat pakibo ant plauko. Labai realu ir tikėtina , kad etapas bus atšauktas ir perkeltas į vėlesnę datą. Bet dėl Lietuvos taurės, konkrečios informacijos dar nėra. Visi Lietuvos taurės organizatoriai apsitarsime ir kaip galima greičiau jus informuosime. Žmonės kurie jau sumokėjo už Lietuvos taurės pirmąjį etapą, nepergyvenkite. Jeigu taurės etapas neįvyks, pinigai bus grąžinti arba užskaitomi vėlesniai datai, kai bus galima organizuoti etapą.

    Visiems labai rekomenduojame vengti žmonių susibūrimo vietų, laikytis saugaus atstumo, plauti rankas kaip įmanoma dažniau, nebūtinas veiklas atidėti kitam kartui.  Laikytis higienos, saugokite vieni kitus ir patys save. Dabar tai svarbiausia !!!!!!!

    Rankos paspaudimą linkint sėkmės ar pasisveikinant, "žaibo", "penkių" davimą pagiriant ir visus kitus fizinius susilietimus tarp žaidėjų, rekomenduojame nenaudoti !!!!!!!!

Panevėžio HCP REZULTATAI: https://www.chillidiscgolf.lt/naujienos/renginiai/panevezio-hcp-lyga

Pušyno HCP REZULTATAI: https://www.chillidiscgolf.lt/naujienos/renginiai/Pusyno-HCP-lyga


Iki pasimatymo. Stiprybės, sveikatos, supratingumo ir kantrybės visiems.