FLEX START turnyras.

Chilli Disc Golf jau ne pirmą kartą eksperimentuoja su turnyrais, tai šį kartą dar vienas naujas formatas PDGA turnyrui. Idėja kilo staiga, o savaitgaliai užimti turnyrais, todėl šį turnyrą darome labai greitai, paskubėkite užsiregistruoti :) Taigi FLEX START, ką gi tai reiškia? Ar pavadinimas išduoda turnyro formatą? Atsakymas, TAIP. 1 rato varžybos. Rugsėjo 27 dieną turnyro dalyviai galės pradėti savo turnyrinį ratą kada tik nori, svarbu startuoti tarp 8:00 ryto ir 18:00 vakaro. Per vieną dieną spėsite nudirbti suplanuotus darbus ir sudalyvauti PDGA-C turnyre. Skamba kiek neįtikėtinai, bet tai tiesa.

Svarbu. Kadangi grupių sudarymas ir starto laikas yra visiškai žaidėjų rankose, atsiranda šiokie tokie apribojimai. Grupę privalo sudaryti 4 arba 5 žaidėjai, tik išimtiniais atvejais ir tik TD leidimą gavus galima žaisti 3 žaidėjams. Registruojantis pasirenkame grupę ir starto laiką. Visos grupės startuoja nuo 1 krepšio.Turnyro divizionai :

    MPO - Atviras visiems divizionas

    FPO - Moterų divizionas

    MP40 - Meistrų 40+ metų, įskaitant einamuosius metus

    NAUJOKŲ - Mtrx reitingas iki 750


    Turnyro vieta: Pušyno diskgolfo parkas.


        Prizai :

  • MPO, FPO, MP40 divizionų prizininkai bus apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos sudarys 60% surinktų startinių mokesčių. Apdovanojami 25% kiekvieno diviziono geriausi rezultatai. Jeigu prizininkas nenorės prizo gauti pinigais, jį galės iškeisti į kuponą, apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.chillidiscgolf.lt
  •  NAUJOKŲ diviziono prizininkai bus apdovanoti  www.chillidiscgolf.lt internetinės parduotuvės kuponais, kurių sumą sudarys 60% surinktų startinių mokesčių. Apdovanojami 25% diviziono geriausi rezultatai.


        Apdovanojimai bus paskelbti per FB paskyrą, o laimėjimai pervesti į žaidėjų banko sąskaitas arba į www.chillidiscgolf.lt internetinės parduotuvės paskyras.Turnyras vienos dienos 1x18.
Maksimalus dalyvių skaičius 150 :D žmonių.
ACE BANK - 1 Eur ( norintys dalyvauti susimoka 1eur. Kas pataikys į krepšį vienu metimu, pasiims visą sukauptą banką. Jeigu per varžybas niekas nepataikys, bankas keliaus į kitą mūsų organizuojamą turnyrą. )
Preliminarus turnyro tvarkaraštis:

Rugsėjo 27d. (sekmadienis)

8.00 val. Gali startuoti pirmos grupės

18:00 val. Gali startuoti paskutinė grupė

18-21 val Apdovanojimai, laikas gali skirtis priklausomai nuo paskutinės grupės.

Mokesčiai:
Visiems - 10€ + 1€ parko mokestis
Chilli Disc Golf klubo nariams - 8€ +1€

P.S. Jeigu mokate ir už ACE banką, nepamirškite papildomai prie sumos pridėti 1 Eur.


            P.S. Kad nekiltų klausimų dėl nuolaidų. 60% išmokėjimo suma yra skaičiuojama nuo 10 startinio mokesčio. Klubo nuolaidos skirtumą išmokėjimams padengti, prisiima pats Chilli Disc Golf klubas :)


Mokant pavedimu:        
Gavėjas: Chilli Disc Golf
LT92 3500 0100 0323 1484
Paskirtis: FLEX START, Vardas PavardėOrganizatoriai: