Lietuvos diskgolfo taurė 2021, I etapas – Pušynas


         n           

                                                                                     


Pirmojo etapo apžvalga.


    Kaip yra sakoma - gera pradžia, pusė darbo. Tai būtent taip ir startavo 2021 metų Lietuvos diskgolfo sezonas. Pirmasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas buvo sausakimšas, 90 žaidėjų, o būtent tiek dalyvių ir telpa viename turnyre. Daugumai žaidėjų emocijos ir jaudulys prieš pradedant varžybas, tiesiog "liejosi per kraštus", turbūt pagrindinė to priežastis, ilga pertrauka nuo rimtų turnyrų, dėl visiems suprantamų priežasčių. Tačiau turnyras startavo ir diskgolfo sezonas pajudėjo iš sąstingio. Labai džiugu, ne tik dėl to, kad į turnyrus renkasi masiškai sportininkų, tačiau smagu ir tai, kad diskgolfą pradeda matyti ir įmonės/gamintojai. Ir tai tik visko pradžia, nes diskgolfas Lietuvoje pradėjo augti be stabtelėjimų. O kur daug žmonių, ten automatiškai atsiranda ir kokybė. Su kokybe ateina ir prestižas, o paskui prie visko prisijungia, ir masiškas populiarumas. Šį kartą visais šiais privalumais, žaibo greičiu pasinaudojo vienintelis pirmojo Lietuvos diskgolfo taurės etapo rėmėjas REGATTA GREAT OUTDOORS LIETUVASakome devyniasdešimties žmonių didumo ir garsumo AČIŪ JUMS !!!!!!!! Už tai, kad prisidedate, už tai, kad nepabugote, už tai, kad esate drąsūs  ir , kad remiate Lietuvos diskgolfą. O visiems , kas žaidžiate diskgolfą, asmeninė rekomendacija iš TD (turnyro direktoriaus) : " Prieš 5 metus įsigijau neperšlampamą striukę iš Regatta great outdoors Lietuva, Kad būtų lengva, patogi, neperšlampama, neperpučiama. Per penkis metus ji matė visko: krūmų, medžių šakų, spygliuotų krūmų, lietaus, krušos, sniego, saulės ir t.t. Prieš mėnesį pakabinau į spintą, vien tik dėl to, kad akys pailsėtų nuo tos pačios ryškios spalvos. Ir taip, ji vis dar atrodo kaip nauja :D"  Tai gi mieli kolegos dikgolferiai, kokybė, patogumas, patvarumas ir viskas skirta tik aktyviam laisvalaikiui, o svarbiausia, tikrai prieinama kaina.


Pereikime prie pačio žaidimo. Turnyro dalyviai , kad ir kiek pastangų dėjo, tačiau net ir geriausi rezultatai niekaip neprilygo rezultatams, kurie buvo iki karantino. Bet sąlygos visiems vienodos ir nuo kažko viskas turi prasidėti vėl. Intrigų, gerų metimų, kovos ir azarto čia tikrai netrūko. Taškas į tašką kova vyko kiekviename divizione ir turbūt nemeluosiu sakydamas, kad kiekvienas žaidėjas kovojo tarsi dėl pirmos vietos.  Nors dažnam ta kova buvo su savimi. Nes diskgolfe didžiausias priešas ir visų nesėkmių kaltininkas esi pats sau. Todėl išmokus nugalėti savo mintis, nusiteikimą , emocijas - TOP 10 garantuota.


Top3 geriausiai pasirodę žaidėjai kiekviename divizione:

SVEIKINIMAI!!!


MPO (atviras)

1. Aurelijus Zinkevičius

2. Mindaugas Pošius

3T. Mindaugas Mažeika

3T. Gintautas Savukynas


FPO (moterų)

1. Mireta Jurgelevičiūtė

2. Karolina Bienkunska

3. Oksana Žukauskienė


MP40 ( vyrai 40+ )

1. Vilius Klimantavičius

2. Miroslavas Jurgelevičius

3. Tadas Ūselis


FP40 ( moterys 40+ )

1. Daiva Pranukeviciene

2T. Elvyra Strelkauskiene

2T. Danguolė Kriaučiūnienė


MP50 ( vyrai 50+ )

1. Gediminas Kriauza

2. Antanas Stonkus

3. Vytis Kulakauskas


MJ18 ( jaunimas iki 18 )

1.  Vejas Ūselis

2.  Andrius Patruševas

3.  Ignas Vasilevičius


Bendri visų PDGA reitingai ir rezultatai.


Sekantis etapas Jau šį savaitgalį Vilniuje, kur kova bus dar aršesnė, nes visi nori revanšo. Todėl patarimas pirmaujantiems benroje įskaitoje, NEATSIPALAIDUOKITE, daug "alkanų vilkų" , kurie išalkę gerų rezultatų, seka jus. :) 

Sekantis mūsų organizuojamas etapas vyks Domeikavoje, naujausiame diskgolfo parke Lietuvoje, kuris būtent šiomis dienomis yra įrenginėjamas. Kuriame pirmą kartą turnyrinio padaužymo gaus naujieji lietuviški krepšiai LitChi. Todėl nepramiegokite registracijos ir visos informacijos apie trečiąjį etapą, kuris vyks 2021-05-22. Registracija atsidaro 05-12, 12h. dienos.  Nuoroda į registraciją čia.


Dėkodamas visiems dalyviams, rėmėjams ir tiems kas prisidėjo prie šio turnyro sakau AČIŪ ir iki pasimatymo jau labai greitai.

Pagarbiai

Karolis Lukoševičius


Daugiau turnyro nuotraukų rasite mūsų facebook paskyroje. Chilli Disc Golf FB

Lietuvos diskgolfo taurės 2021  pirmas etapas – Pušynas! Kviečiame į turnyrą Pušyno diskgolfo parke. Tai PDGA C kategorijos turnyras.

Welcome to the Lithuanian Disc Golf Cup 2021 – Stage 1 – Pušynas ( Jonavos r.) ! One day PDGA C-tier tournament. Press on the link for the LT info about Lithuanian Disc Golf Cup 2020 with Latitude64

 

Turnyro puslapis PDGA greitai /PDGA event site soon!!!

Kada: balandžio 24 d. (šeštadienis), 24 April (Saturday)

Kur: Pušyno diskgolfo parkas (kaip surasti/directions), susitikimo vieta meeting point – Tarp 15 ir 16 krepšio

COVID-19 saugumo reikalavimai


Registracija nuoroda į metrix

 • I etapas – nuo 04-11 20 val. (PDGA nariai, LT žaidėjai, metrix arba pdga reitingas 500+)
 • II etapas – nuo 04-14 20 val. (LT žaidėjai, metrix arba pdga reitingas 500+)
 • III etapas – nuo 04-17 20 val. (metrix arba pdga reitingas 500+) non-LT players may register from reg. stage III (04-17 8 pm)

Registracija baigiasi balandžio 22 d. 20 val. Registration ends on 22 April 8 pm.


Į turnyrą žaidėjai priimami po to, kai registruojasi metrix sistemoje ir sumoka dalyvio mokestį. Mokestį prašome  sumokėti per 24 val. Esant dideliam žaidėjų susidomėjimui, nesusimokėjusiųjų žaidėjų registracija gali būti ištrinta, tuomet žaidėjui reiktų įsiregistruoti iš naujo (apie tai žaidėjas būtų atskirai informuotas) / Players are accepted after they register on metrix and pay fee. Please pay fee within 24 hours after registration. In case of huge number of applications to the tournament, unpaid registrations may be removed and then player would need register again (a player would be informed about it personally).


Maksimalus žaidėjų skaičius 90. Turnyre užpildžius 80 vietų, vėliau užsiregistravę ir mokestį sumokėję žaidėjai patenka į laukiančiųjų sąrašą. Iš laukiančiųjų sąrašo žaidėjai patenka į turnyrą išsibraukus anksčiau užsiregistravusiam žaidėjui arba turnyro direktoriui (TD) suteikus laisvąjį kvietimą. TD turi 10 laisvųjų kvietimų, kuriuos panaudoja likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki turnyro.


Mokesčiai/Fees:

 • MPO, FPO, FP40, MP40, MP50 – 16 EUR 
 • MJ18 – 12 EUR 

Sumokėti galima / payments:

 • Tik mokėjimo pavedimu / bank trasfer onlyChilli Disc Golf, LT923500010003231484 . Pavedime nurodykite: Pusynas 2021, vardas, pavardė Please indicate: Pusynas 2021, name, surname.

Žaidėjams, kurie buvo laukiančiųjų sąraše, bet nepateko į turnyrą, grąžinamas visas sumokėtas dalyvio mokestis.

Priimtiems į turnyrą žaidėjams, kurie atšaukia savo dalyvavimą likus 24 val. iki registracijos pabaigos, grąžinimas dalyvio mokestis, atskaičius 5 eur mokestį.

Priimtiems į turnyrą žaidėjams, kurie iš anksto TD nepranešę neatvyksta į turnyrą ar atšaukia registraciją paskutinę registracijos dieną (ketvirtadienį), dalyvio mokestis negrąžinamas.

 

Formatas: du ratai po 18 krepšių. 2 rounds x 18.

Divizionai:

 • Atvirasis (MPO)
 • Moterų (FPO)
 • Moterų meistrių (FP40, gimusių 1981 m. ir anksčiau)
 • Jaunimo (MJ18, gimę ar gimusios 2003 m. ir vėliau)
 • Meistrų (MP40, gimę 1981 m. ir anksčiau)
 • Didmeistrių (MP50, gimusių 1971 m. ir anksčiau)

 

Apdovanojimai/Awards:

 • MPO divizione apdovanojami 25% geriausius rezultatus parodžiusių dalyvių.
 • FPO, FP40, MP40, MP50, MJ18 apdovanojami 33%  kiekvieno diviziono dalyvių.
 • Į PDGA divizionų prizų fondą patenka 50% dalyvio mokesčių divizione. 
 • PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA  Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Papildomi  prizai / Additional awards

 • CTP - 14 krepšys
 • LP - 16 krepšys
 • Ace bank - 1 Eur. ( pasirinktinai mokama grynais turnyro dieną, prieš pirmo rato pradžią )

 

LYGYBĖS

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose (#15 ir #16), jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į #15 krepšį nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

 

Tvarkaraštis:

Balandžio 23 d.

nuo 9:00 iki 18:00 Dvejetai

20:00 val. Žaidėjų susirinkimas FB LIVE renginio puslapyje.


Balandžio 24 d. (šeštadienis)

10.00 val. – 1 rato pradžia

13.00 – 15.00 pertrauka/lunch break

15.00 – 2 rato pradžia

18.00 – apdovanojimai / awards

 

Turnyro direktorius (TD):

Karolis Lukoševičius, +370 60885936, info@chillidiscgolf.lt

Organizatorius:                                                     

   

Rėmėjai :

  


Nuoroda į Taurės puslapį