KAUNO RAJONO MERO TAURĖ 2022

Rugpjūčio 27 d. pirmą kartą organizuojamas turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti. Tikimės , kad tai taps tradiciniu turnyru, kuris pasižymės savo paprastumu ir prieinamumu kiekvienam. Kaip senais gerais laikais jokių registracijos ribojimų ar etapų. 


Turnyras vyks Domeikavos diskgolfo parke, kuris nors ir atrodo paprastas ir nesudėtingas, tačiau dažnai viskas būna priešingai. Kaip jau visi žinome čia kova visada tiesiog verda. Turnyras bus PDGA - C kategorijos. už kiekvieną sužaistą ratą PDGA nariai gaus įskaitinį reitingą.


DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į penkis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJ18), meistrų (MP40) ir naujokų MA4, šiame divizione bus ribojamas PDGA reitingas kuris neturėtų viršyti 850.


REGISTRACIJA

Registracija į turnyrą prasideda 08-12, 12:00 val.  REGISTRACIJA ČIA


DALYVIO MOKESČIAI

Dalyvio mokestis 15 eur.

Dalyviui negalint dalyvauti varžybose, sumokėtas dalyvio mokestis grąžinamas, jei apie dalyvavimą pranešama likus 7 dienoms iki varžybų. Jei apie nedalyvavimą pranešama vėliau, turnyro organizatoriai gali grąžinti tik 50% dalyvio mokesčio. Jei žaidėjas neatvyksta į varžybas išvakarėse neįspėjęs turnyro direktoriaus – dalyvio mokestis negrąžinamas.


PRIZAI

MPO, FPO ir MP40 divizionuose prizai piniginiai, kuriuos sudarys 60% startinio mokesčio. Prizų vertė apskaičiuojama pagal PDGA prizų vertės skaičiuoklę. 25 proc. geriausių rezultatų iš kiekvieno diviziono bus apdovanoti piniginiais prizais. MJ18 ir MA4 divizionuose bus apdovanojamos pirmos trys vietos, prizai nepiniginiai.

Pasibaigus registracijai iki turnyro pradžios preliminarus PDGA prizininkų skaičius ir prizų vertės paskelbiamos viešai. Jei po prizininkų skaičiaus ir prizų vertės paskelbimo išsiregistruoja ar į varžybas neatvyksta žaidėjas, prizininkų skaičius ir jų vertės gali būti perskaičiuojamos iš naujo.

Visų divizionų top 3 papildomai apdovanojami atminimo medaliais


PAPILDOMI PRIZAI 

 „Longest put“ (LP) - Tolimiausią put'ą 9 krepšyje pataikęs žaidėjas bus apdovanotas prizu

„Closest to pin“ (CTP) - Pirmu metimu arčiausiai 5 krepšio numetęs diską žaidėjas bus apdovanotas prizu.


Mokėjimas tik pavedimu:

Chilli Disc Golf

LT92 3500 0100 0323 1484

Mokėjimo paskirtis: MT2022 vardas pavardėVaržybų tvarkaraštis:

08-27 šeštadienis

10:30 - Pirmo rato pradžia

13:00 - 14:30 - Pertrauka

14:30 - Antras ratas

17:00 - ApdovanojimaiTurnyro rėmėjai: